ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС:

НОВИНИ10.07.2016

Княжий Ринок йде у відрив

8 тур Гранд-ліги Львова: Княжий Ринок йде у відрив Сьогодні, 9 липня, відбулися три поєдинки 8 туру Гранд-ліги Львова. «ЛЮ-Верест» - «Бастіон» - 3:3 (1:2) «ЛЮ-Верест»: Юрчак, Іляш, Тарасович, Сергієнко, Писько, Вахула, Ковальчук, Хіреш, Саприка «Бастіон»: Савич, (Пунда, 32), Кудінов, Хавер, Хлюбко, Кольцун, Гриник, Кузик, Чернецький, Лук’янок, Денис Голи: Писько, 7, Хлюбко, (автогол, 25), Тарасович, 32, - Кудінов, 8, Денис, 19, Кузик, 35 Судді: І. Вишиваний, І. Якимишин
Для того, щоб не відпустити «Княжий Ринок» у чемпіонській гонці, команді «ЛЮ-Верест» необхідно було брати максимум у матчі з «Бастіоном». Втім, «Бастіон», маючи у своєму складі чимало досвідчених у міні-футболі гравців, також розраховував взяти три очки у цьому поєдинку. Як не як, «Бастіон», хоч і втратив уже достатньо очок у цьому чемпіонаті, однак є реальним претендентом на призові місця. У цьому матчі могла перемогти як і одна, так і інша команда. Підсумкова нічия, хоч і засмутила обидві команди, однак підкреслила нічийний перебіг подій на ігровому полі. По ходу матчу відігруватися доводилося кожній з команд: рахунок відкрили гравці «ЛЮ-Вереста», «Бастіон» швидко відігрався, а наприкінці тайму вийшов вперед. У другій половині гри команди діяли також з перемінним успіхом. Завдяки автоголу Хлюбка та влучному удару Тарасовича «білі» знову повели у рахунку. Втім, останнє слово у цьому матчі було за «Бастіоном» - крапку у матчі не без «допомоги» воротаря суперника поставив Андрій Кузик. У підсумку, бойова нічия 3:3 – команди отримали те, що й награли.
«Невгамовні» - «Спарта» - 2:1 (1:1) «Невгамовні»: Кардаш, Савін, Горін, Гасюк, Романів, Николишин, Палиг, Храмов, Данилевський, Чурко, Якимов «Спарта»: Русецький, А. Коваль, В. Коваль, Ледневський, Патько, Вишиваний, Легендзевич Голи: Гасюк, 6, 26, - В. Коваль, 12 Попередження: Вишиваний, 25, Легендзевич, 38, - 31, Храмов, 37, Палиг Поєдинок «Невгамовні» - «Спарта», як і попередній матч «ЛЮ-Верест» - «Бастіон», тримав в напрузі вболівальників до останніх секунд зустрічі. Поєдинок активніше розпочала команда Сергія Вацяка. Молодші та енергійніші «Невгамовні», маючи за спиною одного з кращих футзальних воротарів України Володимира Кардаша, не боялися атакувати та бити по воротах з різних позицій. «Спарта» у першому таймі більше захищалася. «Зелено-білі» зробили у цьому матчі ставку на гру від оборони з надією на контратаки. При невеликій перевазі «Невгамовних» обом командам у першому таймі вдалося обмінятися влучними ударами. За «Невгамовних» забив Олег Гасюк, а за «Спарту» - Василь Коваль. У другій 20-хвилинці малюнок гри не змінився: «Невгамовні» атакували більше, «Спарта» чекала на своє щастя на контратаках. Як «зелено-білі» не старалися, пробити досвідченого Кардаша їм не вдалося. Кіпер «Невгамовних» та львівської «Енергії» грав надійно. На відміну від свого суперника, «Невгамовні» один з своїх моментів у другому таймі змогли реалізувати. Дубль у матчі оформив Олег Гасюк. Більше того, при рахунку 2:1 на свою користь «Невгамовні» не реалізували мінімум 2-3 стовідсоткові гольові моменти. Врятуватися від поразки «Спарта» намагалася з допомогою п’ятого польового гравця. Втім, усі старання «зелено-білих» не увінчалися успіхом. Матч завершився мінімальною перемогою «Невгамовних» з рахунком 2:1.
«Княжий Ринок» - «Львів Юнайтед» - 3:1 (0:1) «Княжий Ринок»: Стасюк, Москвін, Цимбаляк, Федюк, Багряк, Гриншпун, Ліщинський, Дудаш, Цюпка, Яцишин, Чабан «Львів Юнайтед»: Пітуля, Кордоба, Майорчак, Міщишин, Галамага, Хіреш, Лещишин, Кучір Голи: Москвін, 23, Ліщинський, 27, Федюк, 39 - Міщишин, 10 Попередження: Чабан, 28, - Лещишин, 4, Пітуля, 32 Судді: І. Якимишин, І. Вишиваний Матч лідера та аутсайдера Гранд-ліги Львова ще раз підтвердив високий рівень усіх команд-учасниць турніру. Він ще раз довів, що у цьому турнірі будь-яка команда є здатною на сюрпризи і кожен може обіграти кожного. «Львів Юнайтед» був близьким до того, щоб створити невеличку сенсацію, проте цю команду не два тайми не вистачило. У першому таймі «Львів Юнайтед» завдяки голу Романа Міщишина вигравав у рахунку, грамотно захищався і при певному збігу обставин навіть міг зміцнити свою перевагу. Гравці «Княжого Ринку» по-справжньому взялися за справу у другому таймі. Спочатку молодість згадав досвідчений Євген Москвін, а через чотири хвилини Богдан Ліщинський уже вивів «Княжий Ринок» вперед. Рахунок 2:1 на користь «Княжого Ринку» протримався до 39-ої хвилини матчу. При мінімальній перевазі суперника «Львів Юнайтед» чи то у рівних складах, чи то з допомогою п’ятого польового гравця намагався зрівняти рахунок. Усі питання про переможця матчу за півтора хвилини до завершення гри зняв Андрій Федюк. Капітан професійної «Енергії» та один з лідерів «Княжого Ринку», пробивши ефектно та ефективно, зміцнив перевагу своєї команди – 3:1. Відіграти два голи в команди «Львів Юнайтед» уже не було часу…