ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС:

НОВИНИ07.06.2016

ЛЮ-Верест підтвердив лідерство

3 тур Гранд-ліги Львова: ЛЮ-Верест підтвердив лідерство У суботу, 4 червня, відбулися матчі 3 туру літнього сезону Гранд-ліги Львова. Спарта-Львів – Невгамовні – 1:1 Голи: Буга, 25, Николишин, 30 Спарта: Русецький, А. Коваль, Ледневський, Патько, Буга, Лужецький, Легендзевич Невгамовні: Янч, Савін, Вацяк, Горін, Христенко, Присяжнюк, Гасюк, Романів, Николишин, Палиг, Храмов, Чурко, Данилевський Судді: М. Левицький, Н. Войтик
У першому матчі третього туру гранд-ліги Львова на відритому майданчику «Електрону» зійшлися «Спарта» та «Невгамовні». Перший тайм цього поєдинку завершився без голів та з невеликою кількістю гольових моментів. Команди грали дуже обережно, зробивши ставку, перш за все, на тому, щоб не пропустити, а не на тому, щоб забити. Нулі після першого тайму нікого не засмутили. На перемогу у першій 20-хвилинці не награла жодна з команд. У другому таймі «Спарті» вдалося відкрити рахунок. Роман Буга замкнув дальню штангу після прострілу партнера. Після пропущеного гола у складі «Невгамовних» вперше на майданчику з’явився досвідчений Сергій Вацяк. Що цікаво, граючому тренеру «Невгамовних» вдалося підсилити гру своєї команди. В одній з атак «Невгамовні» зусиллями Назара Николишина зрівняли рахунок. Як виявилося згодом, це був останній гол у матчі, хоча можливості вирвати перемогу були як і в однієї, так і в іншої команди. На останніх секундах матчу «Невгамовні» вдалися до тактики з п’ятим польовим гравцем, проте вирвати перемогу їм не вдалося. Нічия 1:1 була справедливим підсумком цього поєдинку.
Бастіон – ЛЮ-Верест – 2:3 Голи: Кольцун, 27, Кузь, 33 – Писько, 22, 30, 38 Бастіон: Пунда, Кудінов, Радько, Хавер, Кольцун, Гриник, Кузик, Шафранський, Чернецький, Лукянов, Чебатьов, Кузь, Денис ЛЮ-Верест: Кадира, Саприка, Хіреш, Миколюк, Кольвачук, Лясковський, Писько, Сергієнко, Радевич Судді: М. Левицький, А. Лютий
Бастіон та ЛЮ-Верест подарували глядачам хороший спектакль, переможця у якому визначити було дуже складно. Ще перед початком матчу, глянувши на склади обох команд, можна було зрозуміти, що команди будуть достойні один одного. Досвідченій команді Бастіон протистояла молода команда ЛЮ-Верест, у якій є також і кілька досвідчених виконавців. Не забивши жодного гола у першому таймі, усі найцікавіші події команди перенесли на другу половину зустрічі. Завдяки голу Ярослава Писька Бастіон у цьому матчі був у ролі наздоганяючого. На гол Писька відповів Кольцун, однак через кілька хвилин Писько знову засмутив воротаря суперника. На другий гол Писька Бастіон зайшов відповідь у вигляді голу Кузя, однак, як виявилося згодом, Писько обмежився не дублем, а оформив хет-трик. Лідер «білих» забив третій гол на 38 хвилині. Гравці Бастіона як не старалися, але не змогли вирвати нічию. ЛЮ-Верест переміг у третьому матчі поспіль і очолив турнірну таблицю з максимальним показником набраних очок.
«Княжий Ринок» - «Львів Юнайтед» - 3:0 (1:0) Голи: Багряк, 1( з пен.), 25, Москвін, 40 «Княжий Ринок»: Морикишка, Гриншпун, Москвін, Цибик, Цимбаляк, Николишин, Федюк, Багряк, Дудаш, Цюпка «Львів Юнайтед»: Пітуля, Міщишин, Слука, Кордоба, Майорчак, Галамага, Іляш, Лещишин, Кучір Судді: І. Якимишин, І. Вишиваний
Княжий Ринок хоч і за рахунком здобув впевнену перемогу над Львів-Юнайтед, однак за грою «княжичам» вдалося це зробити не так легко. Що цікаво, уже на першій хвилині матчу Багряк заробив пенальті і, влучно пробивши з «точки», вивів свою команду вперед. Мінімальна перевага «Княжого Ринку» протрималася до другого тайму, коли той-таки Багряк зумів вдруге пробити свого колишнього одноклубника у львівській «Енергії» Андрія Пітулю. Гравці Львів-Юнайтед виглядали більш, ніж достойно, однак на завершальній стадії атаки цій команді постійно не щастило. Особливо Володимиру Іляшу, який змарнував одразу кілька нагод для взяття воріт. Забити бодай один гол команді Львів Юнайтед не вдалося, натомість на останній хвилині матчу остаточний рахунок у матчі оформив гравець «Княжого Ринку» Євген Москвін.