АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ МІСТА ЛЬВОВА
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС:
Вхід
Реєстрація команди
ГОЛОВНА
НОВИНИ
ТУРНІРИ
КОМАНДИ
ГРАВЦІ
ГАЛЕРЕЯ
FUNBALL TV
ПРО НАС
КОНТАКТИ
Tickets UA
Назва команди: «Tickets UA»
Участь у турнірах:
Назва
Позиція
Благодійний турнір - Тримаймо Стрій
Група
BRONZE Business League 2021
4
Янісів Микола Дмитрович
Краєвський Андрій Володимирович
Свистович Тарас Богданович
Осовський Валентин Васильович
Шаргут Олексій Юрійович
Петровський Володимир Васильович
Угрин Володимир Григорович
Осовський Антон Васильович
Кудима Владислав Миколайович
Вірний Олег Іванович
Буньо Володимир Орестович
Ніколаєнко Денис Русланович
Шиналь Павло Богданович
Василюк Назар Романович
Смерик Марян Михайлович
Філь Олег Михайлович
Севрук Григорій Вікторович
Гурняк Богдан Ярославович
Губицький Олександр Зеновійович
Денега Артем Тарасович
BRONZE Business League 2020-2021
7
Янісів Микола Дмитрович
Краєвський Андрій Володимирович
Свистович Тарас Богданович
Осовський Валентин Васильович
Шаргут Олексій Юрійович
Петровський Володимир Васильович
Угрин Володимир Григорович
Кудима Владислав Миколайович
Вірний Олег Іванович
Краєвський Ігор Іванович
Буньо Володимир Орестович
Ніколаєнко Денис Русланович
Шиналь Павло Богданович
Соколовський Юрій Романович
Василюк Назар Романович
Смерик Марян Михайлович
Філь Олег Михайлович
Севрук Григорій Вікторович
Гурняк Богдан Ярославович
SILVER Business League 2019-2020
5
Янісів Микола Дмитрович
Краєвський Андрій Володимирович
Осовський Валентин Васильович
Шаргут Олексій Юрійович
Петровський Володимир Васильович
Угрин Володимир Григорович
Кудима Владислав Миколайович
Вірний Олег Іванович
Буньо Володимир Орестович
Віколаш Максим Юрійович
Соколовський Юрій Романович
Харкевич Олег Васильович
Василюк Назар Романович
Смерик Марян Михайлович
Філь Олег Михайлович
Севрук Григорій Вікторович
Гурняк Богдан Ярославович
Заіка Андрій Вікторович
Мороз Роман Сергійович
GOLD Business League 2019
7
Краєвський Андрій Володимирович
Світлак Андрій Богданович
Осовський Валентин Васильович
Шаргут Олексій Юрійович
Петровський Володимир Васильович
Угрин Володимир Григорович
Вірний Олег Іванович
Краєвський Ігор Іванович
Буньо Володимир Орестович
Віколаш Максим Юрійович
Ніколаєнко Денис Русланович
Шиналь Павло Богданович
Василюк Назар Романович
Палюх Богдан Андрійович
Смерик Марян Михайлович
Шах Володимир Володимирович
Кокошко Юрій Сергійович
SILVER Business League 2018-2019
10
Баканов Віталій Леонідович
Осовський Валентин Васильович
Шаргут Олексій Юрійович
Петровський Володимир Васильович
Угрин Володимир Григорович
Вірний Олег Іванович
Буньо Володимир Орестович
Ціник Ігор Миколайович
Віколаш Максим Юрійович
Ніколаєнко Денис Русланович
Шиналь Павло Богданович
Гаранджа Роман Петрович
Чепига Роман Вікторович
Прощук Ігор Васильович
Джонатан Густаво Еррера Еспіноса
Морено Маурісіо
Шеремета Володимир Петрович
Коваль Сергій Миколайович
Антоник Назар Михайлович
Самотіс Ярослав Володимирович
Бізнес ліга Львова 2017 (перший дивізіон)
8
Янісів Микола Дмитрович
Краєвський Андрій Володимирович
Палиг Іван Іванович
Буньо Володимир Романович
Садрієв Руслан Карімович
Баканов Віталій Леонідович
Осовський Валентин Васильович
Шаргут Олексій Юрійович
Петровський Володимир Васильович
Ляшук Сергій Сергійович
Угрин Володимир Григорович
Гавронський Давид Михайлович
Вірний Олег Іванович
Ціник Ігор Миколайович
Віколаш Максим Юрійович
Ніколаєнко Денис Русланович
Шиналь Павло Богданович
Чепига Роман Вікторович
Прощук Ігор Васильович
Джонатан Густаво Еррера Еспіноса
Фінальний розіграш ІТ-Бізнес ліга Львова 2016
1/2 Плей-офф Кубок Престижу
ІТ-Бізнес ліга Львова (літо 2016)
5
Краєвський Андрій Володимирович
Баканов Віталій Леонідович
Осовський Валентин Васильович
Шаргут Олексій Юрійович
Петровський Володимир Васильович
Ляшук Сергій Сергійович
Угрин Володимир Григорович
Гавронський Давид Михайлович
Дубницький Олег Адам
Буньо Володимир Орестович
Вірний Олег Іванович
Новицький Віктор
Дубановський Віктор
Сипа Тарас
Романюк Дмитро
Третя ліга футзалу Львова сезон (2015/2016)
6
Свистович Тарас Богданович
Буньо Володимир Романович
Баканов Віталій Леонідович
Осовський Валентин Васильович
Шаргут Олексій Юрійович
Петровський Володимир Васильович
Ляшук Сергій Сергійович
Угрин Володимир Григорович
Гавронський Давид Михайлович
Гись Тарас
Краєвський Ігор
Тітунін Анатолій Олександрович
Дубницький Олег Адам
Вірний Олег Іванович
Третя ліга міні-футболу Львова (літо 2015)
2
Дмитрасевич Орест Ростиславович
Баканов Віталій Леонідович
Барінов Віктор Ігорович
Осовський Валентин Васильович
Шаргут Олексій Юрійович
Дубницький Адам Васильович
Петровський Володимир Васильович
Ляшук Сергій Сергійович
Угрин Володимир Григорович
Василюк Назар Іванович
Помірко Юрій Іванович
Гавронський Давид Михайлович
Осовський Антон Васильович
Марцинюк Олег Ігорович
Марусик Роман Іванович
МАТЧІ ТА СТАТИСТИКА ТУРНІРУ
Турнір:
Lviv Lions cup 2024
Турнір пам'яті Миколи Ревуцького
ELITE Business League 2023-2024
SUPER Business Cup 2023-2024
GOLD Business League 2023-2024
SILVER Business League 2023-2024
BRONZE Business League 2023-2024
Корпоративна ліга 2023-2024
Аматорська ліга друзів 2023-2024
Кубок Львова 2023
ELITE Business League 2023
LVIV Business League 2023
Аматорська ліга друзів 2023
Кубок України серед адвокатів «AdvoCup Lviv 2023»
Winners Goal Pro Cup
Futsal Business Cup 2023
Аматорська ліга друзів 2022/2023
GRAND League 2022/2023
Перша ліга міста Львова 2022/2023
GOLD Business League 2022-2023
SILVER Business League 2022-2023
BRONZE Business League 2022-2023
"Nice Guys Futsal Cup 2022"
Плей-офф "Бізнес ліга 2022"
Благодійний турнір - Тримаймо Стрій
Благодійний турнір - Тримаймо Стрій
"Гранд Кубок Львова 2022"
Бізнес ліга 2022
Благодійний турнір - Тримаймо Стрій
Благодійний турнір - Тримаймо Стрій
GRAND League 2021/2022
Перша ліга міста Львова 2021/2022
GOLD Business League 2021-2022
SILVER Business League 2021-2022
BRONZE Business League 2021-2022
GRAND League 2021 (XIV season)
LVIV Business League 2021
BRONZE Business League 2021
Lviv Futsal Christmas cup 2020
Перша ліга міста Львова 2020/2021
GOLD Business League 2020-2021
SILVER Business League 2020-2021
BRONZE Business League 2020-2021
ФІНАЛЬНИЙ РОЗІГРАШ - GOLD BUSINESS LEAGUE 2020
GOLD Business League 2020
Гранд ліга міста Львова 2019-2020
Перша ліга міста Львова 2019-2020
GOLD Business League 2019-2020
SILVER Business League 2019-2020
Будівельна ліга міста Львова 2019
GOLD Business League 2019
SILVER Business League 2019
СУПЕРКУБОК ЛЬВОВА 2019
ELITE Business Cup 2019
Кубок Гранд ліги Львова 2019
Гранд ліга футзала Львова 2018-2019
Перша ліга футзала Львова 2018-2019
Друга ліга футзала Львова 2018-2019
Третя ліга футзала Львова 2018-2019
ELITE Business League 2018-2019
GOLD Business League 2018-2019
SILVER Business League 2018-2019
BRONZE Business League 2018-2019
Дитяча футзальна ліга 2003-04 р.н.
Дитяча футзальна ліга 2005-06 р.н.
Дитяча футзальна ліга 2011 р.н.
Дитяча футзальна ліга 2008 р.н. (Зона А)
Дитяча футзальна ліга 2007 р.н.
Дитяча футзальна ліга 2008 р.н. (Зона Б)
Дитяча футзальна ліга 2010 р.н.
Дитяча футзальна ліга 2009 р.н.
Lviv Open Cup 2018
Гранд ліга футзалу міста Львова (ЛІТО 2018)
Друга ліга футзалу міста Львова (ЛІТО 2018)
Сricket - Business League (summer 2018)
GOLD Business League (summer 2018)
Lviv Fujikura Open 2018
Четверта ліга футзалу міста Львова сезон (2017/2018)
Гранд ліга футзалу міста Львова сезон (2017/2018)
Чемпіонат Червнограда з футзалу (2017/2018)
Друга ліга футзалу міста Львова сезон (2017/2018)
Третя ліга футзалу міста Львова (2017-2018)
GOLD Business League (2017/2018)
Перша ліга футзалу міста Львова сезон (2017/2018)
ELITE Business League 2017/2018
Відкритий кубок міста Львова з футзалу 2017
Кубок міста Львова "Золота Осінь 2017"
Гранд ліга міні-футболу Львова 2017
Перша ліга міні-футболу Львова 2017
Друга ліга міні-футболу Львова 2017
Бізнес ліга Львова 2017 (перший дивізіон)
Spring Open 2017
Кубок Червонограда з Футзалу 2017
Відкритий Кубок Львівщини
Чемпіонат міста Червоноград з футзалу сезон (2016/2017)
Гранд ліга футзалу Львова сезон (2016/2017)
Друга ліга футзалу Львова сезон (2016/2017)
Бізнес ліга футзалу Львова 2016-2017 (професійний дивізіон)
Третя ліга футзалу Львова сезон (2016/2017)
Бізнес ліга футзалу Львова 2016-2017 (аматорський дивізіон)
Фінальний розіграш ІТ-Бізнес ліга Львова 2016
Гранд ліга Львова (літо 2016)
Перша ліга Львова (літо 2016)
Друга ліга Львова (літо 2016)
Третя ліга Львова (літо 2016)
ІТ-Бізнес ліга Львова (літо 2016)
Фінальний розіграш ІТ-ліга футзалу Львова сезон 2015/2016
Кубок Чемпіонів Футзалу Львова 2016
Гранд ліга футзалу Львівської області сезон (2015/2016)
Перша ліга футзалу Львова сезон (2015/2016)
Друга ліга футзалу Львова сезон (2015/2016)
ІТ-ліга футзалу Львова сезон (2015/2016)
Третя ліга футзалу Львова сезон (2015/2016)
Чемпіонат міста Червоноград з футзалу сезон (2015/2016)
Четверта ліга футзалу Львова сезон (2015/2016)
Турнір групи компаній "ТЕМА - 2015"
Кубок Львова 2015 - Професійний дивізіон
Кубок Львова 2015 - Аматорський дивізіон
Гранд ліга міні-футболу Львова (літо 2015)
ІТ- ліга міні-футболу Львова (літо 2015)
Перша ліга міні-футболу Львова (літо 2015)
Друга ліга міні-футболу Львова (літо 2015)
Третя ліга міні-футболу Львова (літо 2015)
EBA professional league 2015
EBA amateur cup 2015
!FEST-турнір з міні-футболу
ІТ-Ліга Футзалу Львова сезон (2014/2015)
Третя ліга футзалу Львова сезон (2014/2015)
Гранд ліга футзалу Львова сезон (2014/2015)
Перша ліга футзалу Львова сезон (2014/2015)
Друга ліга футзалу Львова сезон (2014/2015)
Турнір Героїв УПА
Друга ліга міні-футболу Львова (літо 2014)
Перша ліга міні-футболу Львова (літо 2014)
Гранд - ліга міні-футболу Львова (літо 2014)
Кубок "Футзал-Львів"
Перша ліга футзалу Львова ( 2013/14рр.)
Друга ліга футзалу Львова ( 2013/14рр.)
Гранд ліга футзалу Львова (2013/14рр.)
Electron Open 2013
Перша ліга міні-футболу Львова (літо 2013)
Друга ліга міні-футболу Львова (літо 2013)
Гранд ліга міні-футболу Львова (літо 2013)
Турнір між судами міста Львова
Друга ліга футзалу Львова ( 2012/13рр.)
Перша ліга футзалу Львова ( 2012/13рр.)
Гранд ліга футзалу Львова (сезон 2012/13рр.)