ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС:

Lviv Open Cup 2018

З 29 жовтня по 4 листопада у палаці спорту «Галичина» (вул. Керченська, 8) відбудеться всеукранський турнір з футзалу Lviv Futsal Open Cup – 2018.

Турнір відбудеться за підтримки Львівської міської ради, увійде до програми змагань «Відкриті Кубки Львова» та пройде під егідою Асоціації футзалу Львівщини. Участь у турнірі візьмуть 16 команд, які протягом кількох днів визначатимуть сильнішого у категоріях Lviv Masters Cup та Lviv Amateur Cup.

На першому етапі команди учасники поділяються на 4 групи по 4 команди шляхом жеребкування у наступному порядку.

Команди-учасники поділяються на дві категорії за рівнем гри:

  • Категорія 1 (до 8 команд) – команди учасники Гранд ліги та Першої ліги футзалу міста Львова (сезону літо 2018 року);
  • Категорія 2 - усі інші команди.

У випадку відсутності необхідної кількості заявлених команд у Категорії 1, така доповнюється командами з Другої ліги по черговості зайнятих місць у сезоні літо-2018.

Кожна група буде сформована з двох команд Категорії 1 та двох команд Категорії 2.

Ігри у групах проводитимуться в одне коло, за результатами якого команди, які посіли 1 та 2 місця, попадатимуть в турнірну сітку Lviv Masters Cup, а  3 та 4 місця у - Lviv Amateur Cup.

Саме такий формат проведення групового етапу надасть можливість командам, які не брали участі у вищих лігах міста Львова з футзалу помірятися силами з топовими командами. Іншими словами, незважаючи на зайняте місце у групі, усі команди після групового турніру матимуть можливість продовжити боротьбу за за кубки Lviv Futsal Open Cup 2018.

Таймінг ігор – Груповий етап ігор відбувається у два тайми по 15 хв. брудного часу, перерва між таймами 3хв. На проведення однієї гри виділяється 40 хв. часу. Ігри у півфіналах, фіналах та матчах за треті місця відбувається у два тайми по 15 хв. брудного часу, лише остання хвилина другого тайму чистий час, перерва між таймами 3хв.

Про календар та жеребування змагань буде повідомлено додатково. Ігри відбуватимуться в палаці спорту "Галичина" 29 жовтня, 1,2, 3 та 4 листопада.

Більше інформації – 096-753-33-60

МАТЧІ ТА СТАТИСТИКА ТУРНІРУ