ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС:

Перша ліга футзалу Львова ( 2012/13рр.)

Перша лігу футзалу Львова (сезону 2012-2013рр.)

Методологія проведення Чемпіонату
Існує дві ліги Перша та Прем’єр ліга. В кожній із ліг приймає участь по вісім команд які зіграють два кола ігор кожна з кожною. Загалом це вийде 14 матчів у чемпіонаті та від 1 до 3 ігор у кубку між Першою та Прем’єр лігою.
Період проведення змагань
Змагання  розпочинаються 10 листопада 2012 року, реєстрація триває до 5 листопада, дата завершення ігор 23 лютого 2013 року. У перед святкові та святкові  дні ігри відбуватись не будуть. Зокрема 29 грудня та 5 січня.
Час проведення ігор
Ігри розпочинаються з 10:00, кожного туру команд грає одну гру. 
Додаткові змагання, Кубок між Першою та Прем’єр лігою футзалу Львова
При участі команди у Першій  ваша команда автоматично приймає участь у Кубку між Першою та Прем’єр лігою, схема якого буде визначена сліпим жеребом між двома лігами. Ігри розпочинається з ¼ кубка. Корпоративна Прем’єр ліги (окрема турнірна таблиця для корпоративних команд з Прем’єр ліги) Корпоративна Перша ліги (окрема турнірна таблиця для корпоративних команд з Першій ліги)
Відео ігор
Всі ігри ліги будуть мати повну зйомку матчу та нарізку гольових та небезпечних моментів. Всі відео будуть висвітлюватись на FUNBALL TV * 
Фото репортаж з ігор
Окремий фото репортаж по кожному туру ігор. 
Музичне супроводження кожного туру ігор
Оголошення рахунку гри по завершенню першого та другого тайму та весела музика під час перерви між іграми
Призи від партнерів та спонсорів
Кожного туру кращі команди отримуватимуть безкоштовні квитки на вхід в нічні клуби міста Львова. (http://sankoff.com.ua/ та http://rafinad-club.com/ )

Кращий бомбардир та воротар місяця отримуватимуть по два квитки в IMAX для перегляду улюблених фільмів (http://planeta-kino.com.ua/lvov/ua/ )

Переможців турніру чекатиме бенкетний стіл по завершенню змагань у справжньому футбольному пабі Ліверпуль http://liverpool.lviv.ua/

Переможці змагань отримують 50 % на участь у Літній лізі міні-футболу Львова (час проведення якої запланований травень-липень 2013. Друге місце чемпіонату отримує безкоштовну участь у кубкових змаганнях (які заплановані на травень 2013 і будуть відбуватись на відкритих полях із штучним покриттям) Третє місце отримує 50% на участь у кубкових змаганнях (які заплановані на травень 2013 і будуть відбуватись на відкритих полях із штучним покриттям)

Пейнтбольний батл між командами які зайняли перше та друге місце в Першій та Прем’єр лізі. За сприянням партнера нашої Асоціації пейнтбольного клубу Камікадзе та Монстр

Кращий бомбардир, кращий гравець, кращий воротар та кращий воротар бомбардир в подарунок отримує Проморолик своєї гри протягом всього чемпіонату

Кращі гравці отримують безкоштовні абонементи на ковзанку «Медик» (http://medic.lviv.ua/rink )

Нагороди та номінації турніру
Переможець Першої ліги футзалу Львова, Срібний призер Першої ліги  футзалу Львова, Бронзовий призер Першої ліги футзалу Львова
Переможець корпоративної Першої ліги (окрема турнірна таблиця для корпоративних команд з Першій ліги)
Чемпіон кубка, Фіналіст кубка
Кращий воротар, Кращий воротар бомбардир (воротар який забив найбільше голів протягом проведення чемпіонату)
Кращий бомбардир, Кращий гравець, Кращий арбітр змагань
СМС розсилка із розкладом ігор
Кожному гравцю команди буде приходити смс із зазначеною датою, часом та місцем проведення вашої гри. Вже не потрібно капітанам команд тратити свій час, щоб  попередити всю свою команду про гру.
Медіа Висвітлення чемпіонату Футзалу Львова
Домовленість із провідними ЗМІ Львова про висвітлення  спортивної події Чемпіонату міста Львова з футзалу.
Нові можливості на новому сайті (коротко самі основні)
Он-лайн оновлення рахунків та турнірної таблиці.Он-лайн оновлення бомбардирів та кращого воротаря бомбардира
Профіль кожної команди та кожного гравця 
Переваги для корпоративних команд
Починаючи із цього турніру команди які є представниками компаній та беруть участь у Прем’єр та Першій лізі футзалу Львова автоматично, стають офіційними партнерам нашої організації та мають низку переваг в нашій організації протягом року.
Розміщення вашого банера на території проведення змагань. Розміщення електронного банера на нашому новому сайті
Висвітлення вас на сайті як партнера нашої організації. Домовленість із телебаченням про відео сюжет проведення чемпіонату, у якому буде висвітлено назви команд та опис проведення Чемпіонату. Розміщення вашого логотипу на афішах та флаєрах які будуть розповсюджуватись протягом року на всіх заходах та подіях в яких буде брати участь наша організація.
Керівником змагань
Петро Закалюжний 093 125 90 49 та 096 753 33 60
Пошта: funlviv@gmail.com
Вконтакті: vk.com/petro.zakalyuzhny
Facebook: facebook.com/petro.zakalyuzhny
 

МАТЧІ ТА СТАТИСТИКА ТУРНІРУ