ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС:

Гранд ліга футзалу Львова сезон (2016/2017)

У  новому футзальному сезоні 2016/2017 керівництво Асоціації прийняло рішення об'єднати Гранд та Перша ліга футзалу Львова та створити цікавіші змагання - Об'єднана ліга футзалу Львівської області сезону 2016/2017

Схема розіграшу чемпіонату :
Плануємо зібрати 12  (10) команд, які проведуть ігри в одне коло, по завершенню першого кола ігор відповідно до зайнятих очок команди ділять порівно у два дивізіони по 6 (5) команд. Гранд та Перший дивізон зберігаючи усі очки з Об'єднаної ліги матчі відбудуться в одне коло ігор. Ігри Гранд дивізіон відбуватимуться у Палац Спорту "Галичина" Перший дивізіон у залі "СКА"
Один тур складається із 6 ігор, три гри відбуватимуться у спорт комплексі "Галичина" вул.Керченська 8, інши три гри у залі "СКА" вул. Генерала Грекова 1 (команди зіграю рівну кількість ігор у двох залах)
Виїздні ігри відбудуться в Об'єданній лізі, сліпим жеребом шість команд  (5 команд) матимуть ігри в Червонограді у залі СК "Шахтар", оскільки учасником нашого чемпіонату буде мфк "Імперія", ігри у двох дивізіонах будуть проводитися у Львові.

Зареєстровані команди :
1. Бастіон
2. Львів Юнайтед
3. Меркурій
4. Імперія
5. Галицька Здоба
6. Максимус
7. Fujikura
8. Інкогніто
9. Нові Імена
10. Спільнота
11. Галіо - Статус

МАТЧІ ТА СТАТИСТИКА ТУРНІРУ