ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС:

Кубок міста Львова "Золота Осінь 2017"

У суботу, 23 вересня, на відкритих майданчиках СК «Електрон» (вул. Чупринки, 130) старутє Кубок Львова з футзалу на відкритих майданчиках «Золота Осінь-2017». Участь у турнірі, який пройде під егідою Асоціації футзалу Львівщини, візьмуть вісім команд, розділених на дві групи.
 

До наступного раунду змагань з кожної з груп вийдуть по дві кращі команди за підсумками одноколового турніру, а дві команди, що посядуть третє та четверте місце відповідно, зіграють у «Кубку Надії».

Груповий етап турніру відбудеться 23 та 30 вересня. Вирішальні матчі Кубка Львова «Золота Осінь-2017» відубудться 7 жовтня. «Золота Осінь-2017» офіційно закриє футзальний сезон на відкритих майданчиках. Ігри триватимуть два тайми по 20 хвилин «брудного» часу.  

За підсумками «сліпого» жеребкування до групи А потрапили такі команди: «Мафія», АК «Старява», «ФЕСТ» та «Гранд-Галичина» (Великий Дорошів). До групи В потрапили такі команди: «Ен Джі Метал», «Нова Поліція», «Інстал-Плаза» та GTL.

Розклад матчів на 23 вересня (СК «Електрон», вул. Чупринки, 130)

Майданчик №1

10:00 «ФЕСТ» - АК «Старява» (група А)

10:50 «Мафія» - «Гранд-Галичина» (група А)

11:40 АК «Старява» - «Мафія» (група А)

12:30 «Гранд-Галичина» - «ФЕСТ» (група А)

Майданчик №2

10:00 «Інстал-Плаза» - «Ен Джі Метал»

11:00 «Нова Поліція» - «Інстал-Плаза»

12:00 «Ен Джі Метал» - «Нова Поліція»

P.S. У разі проведення двох ігор поспіль однією командою арбітрами буде наданий час на відпочинок та підготовку до наступного матчу.

МАТЧІ ТА СТАТИСТИКА ТУРНІРУ