ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС:

GOLD Business League (summer 2018)

Положення ПРО ПРОВЕДЕННЯ
першості міста львова з футзалу на відкритих майданчиках «БІЗНЕС ЛІГА» сезону літо 2018
 

 1. Умови проведення ігор
1.1Локація проведення змагань – СК  «Електрон» вул. Генерала Чупринки, 130
Спортивний майданчик № 1, ігри по вівторках
Еліт-Бізнес ліга міста Львова 19:00 - 22:30
Спортивний майданчик № 1, ігри по четвергах
Голд-Бізнес ліга міста Львова 19:00 - 22:30
1.2Таймінг ігор –– Два тайми по 20 хв. брудного часу, лише остання хвилина другого тайму чистий час (за наявності технічних умов), перерва між таймами складає 3 хв. Орієнтовний час проведення – 55 хв.
1.3 Умови реєстрації – Заповнити заявкові документи з печатками лікаря та підписами представників команд та надати Голові комітету з проведення змагань                                                                          АФЛ. Електронний варіант заявки надіслати на електронну адресу petro.zakaliuzhnyi@gmail.com. Оригінали заявкових документів подаються до 2-го туру ігор.
1.4Жеребкування розкладу ігор – розклад ігор формується згідно проведеного жеребкування.
1.5 Обмеження по заявці гравців – Не допускається внесення до заявки гравців із Екстра- ліги футзалу України та вищих ліг інших держав або гравців із Прем’єр та Першої ліги футболу України. Еліт-Бізнес ліга міста Львова – дозволено двох гравців із команд (Бастіон, Максимус, Галицька Здоба, Інтерфутзал, CoreValue, Фуджікура,)  та двох гравців із команд (Спільнота, Старява, GTL, Спільнота). Голд-Бізнес ліга міста Львова - дозволено один гравець із команд (Бастіон, Максимус, Галицька Здоба, Інтерфутзал, CoreValue, Фуджікура,)  та двох гравців із команд (Спільнота, Старява, GTL, Спільнота).
 
 1. СХЕМА РОЗІГРАШУ
2.1 Двоколовий турнір, - кожна команда з кожною грають по дві гри.
2.2Внесення змін до заявки команди - відбувається лише в період між завершення першого кола ігор та початком другого кола ігор за правилами, визначеними у п.п. 1.3 цього Положення. Зміни до заявки команди можуть стосуватися не більше 3 (трьох) гравців.
 
 1. НОМІНАЦІЇ ТУРНІРУ
3.1. У турнірі обираються переможці у наступних номінаціях:
 • Кращий воротар
 • Кращий гравець
 • Кращий тренер (*за наявності мінімум трьох тренерів у Чемпіонаті)
 • Кращий бомбардир
3.2. Номінації визначаються шляхом голосування представників команд (за винятком кращого бомбардира). Кожна команда подає свою пропозицію по три кандидати на відповідну номінацію (представників із своєї команди не можна подавати на номінації), присвоюючи кожному номінанту бали від 3 до 1, перемагає у номінації – той, хто отримав більшість голосів. При однаковій кількості балів, вирішальний голос залишають за комітетом з проведення змагань АФЛ.
 
 1. ВІДЕО-ПОВТОРИ СПІРНИХ МОМЕНТІВ У МАТЧАХ
 2. Відео-повтор – це право команди, яка не погоджується з рішення арбітра, надати можливість арбітрам та спостерігачу арбітражу матчу переглянути момент у повторі на відео. Після цього перегляду арбітри мають право змінити раніше прийняте рішення. Переглядати відео-повтор мають виключно арбітри, спостерігачі арбітражу та делегати матчу (відео- повтор буде відбуватися за умови технічної можливості).
 3. Команда має право один раз протягом матчу скористатися можливістю відео-повтору, продемонструвавши відповідну картку інспектору матчу.
 4. Відео-повтори впроваджуються виключно у матчах Гранд ліги.
 
 1. ОПЛАТА УЧАСТІ КОМАНД У ТУРНІРІ
 
Еліт-Бізнес ліга Голд-Бізнес ліга
13 000,00 грн. 14 000,00 грн.
 
 
 
 • Оплата здійснюється на рахунок Асоціації футзалу Львівщини. У платежі обов’язково вказати назву турніру та назву команди.

Громадська Організація "Асоціація футзалу Львівщини"
П/р 2600413748, банк ПАТ "МЕГАБАНК", МФО 351629
79005, м. Львів, площа Міцкевича, будинок 8
Код за ЄДРПОУ 22364197

 
 1. КЕРІВНИЦТВО ТУРНІРУ
  • Безпосередній менеджмент Першості, організацію та оперативне управління здійснює  комітет з проведення змагань  Асоціації футзалу Львівщини, який виключне право прийняття рішень, пов’язаних з організацією та проведенням змагань
   • Загальне керівництво змаганнями, контроль за їх проведенням здійснюється  Президією Асоціації футзалу Львівщини.
 
 1. ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЬ У ТУРНІРІ
     7.1 Якщо за підсумками другого етапу дві команди мають рівну кількість очок та займають перше та друге місце відповідно, між цими команди проводиться додатковий золотий матч, який визначає переможця та срібного призера змагань.
7.2 Якщо за підсумками другого етапу дві команди мають рівну кількість очок та займають друге та третє місце відповідно, між цими команди проводиться додатковий срібний матч, який визначає срібного та бронзового призера змагань.
7.3 Якщо за підсумками другого етапу дві команди мають рівну кількість очок та займають третє та четверте місце відповідно, між цими команди проводиться додатковий бронзовий матч, який визначає бронзового призера змагань.
7.4 Дисциплінарні санкції у вигляді дискваліфікації гравця, автоматично переносяться на золотий, срібний та бронзові матчі і гравець не допускається до гри, якщо у попередній грі Першості отримав четверту (восьму і т.д.) жовту картку або червону картку.
7.5 У випадку нічийного рахунку після завершення основного часу золотого, срібного або бронзового матчу, призначається серія шестиметрових ударів по три удари від кожної команди, а далі до незабитого м’яча, згідно з Правилами гри у футзал.
7.6 Дата проведення золотого, срібного або бронзового матчу може бути призначена на день проведення останнього туру Першості або на інший день та час, які визначає Асоціація футзалу Львівщини.
7.7 Фінансові витрати на проведення додаткового матчу розподіляються у рівних частинах між командами, що беруть у ньому участь .
7.8У разі рівної кількості турнірних очок за підсумками першого або другого етапу змагань у двох або більше команд, за винятком випадків які передбачені у пункті 7.1, 7.2, 7.3, вище місце надається команді, яка:
- має більшу кількість турнірних очок, набраних в матчах Першості між цими командами;
- має кращу різницю забитих та пропущених м'ячів в матчах Першості між цими командами;
- має кращу різницю забитих та пропущених м'ячів у всіх матчах;
- має більшу кількість забитих м'ячів у всіх матчах;
- має більшу кількість перемог у всіх матчах;
- має меншу кількість балів, нарахованих команді протягом чемпіонату за дисциплінарні санкції з розрахунку: попередження – 1 бал, вилучення – 5 балів.
 
 1. ФАРМ-КЛУБ
8.1  До заявкового листа команди може бути включено до 20 (двадцяти) гравців.
8.2 Гравцеві забороняється одночасно бути заявленим та грати за дві різні команди, або одночасно грати в офіційних змаганнях різних ліг, які проходять під егідою Асоціації футзалу Львівщини, за виключенням випадку, коли в змаганнях різних ліг одночасно заявлено дві команди одного любительського  клубу (як основну команду та її фарм-клуб). За даних обставин, з дотриманням вимог цього Положення, не більше чотирьох гравців клубу можуть бути включені одночасно до заявок двох команд та брати участь у змаганнях двох ліг Асоціації футзалу Львівщини. Визначених відповідно до цього пункту гравців можна змінювати після завершення першого етапу змагань.
 
 1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ГРАВЦІВ ЗА СВОЄ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я
9.1 Кожен гравець команди під час проведення змагань несе особисту відповідальність за своє життя та здоров’я, свідомо підписуючи до початку змагань розписку, яка засвідчує, що гравець особисто відповідає за себе під час проведення змагань та ніяких претензій до Асоціації футзалу Львівщини щодо відповідальності за його життя та стан здоров’я немає. Додатково команда зобов’язана згідно Регламенту надати під час реєстрації команди на турнір в розпорядження Асоціації футзалу Львівщини лікарські довідки всіх гравців команди про можливість за станом здоров’я приймати участь в змаганнях з міні-футболу (футзалу).
9.2 Асоціація футзалу Львівщини забезпечує обов’язкову присутність на кожному матчі Першості медичного працівника, який при потребі зобов’язаний невідкладно надати кваліфіковану першу медичну допомогу травмованому гравцю чи іншій особі, присутній на матчі, а у разі необхідності проведення більш серйозних медичних заходів - викликати бригаду швидкої допомоги.

МАТЧІ ТА СТАТИСТИКА ТУРНІРУ