АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ МІСТА ЛЬВОВА
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС:
Вхід
Реєстрація команди
ГОЛОВНА
НОВИНИ
ТУРНІРИ
КОМАНДИ
ГРАВЦІ
ГАЛЕРЕЯ
FUNBALL TV
ПРО НАС
КОНТАКТИ
Fujikura
Назва команди: «Fujikura»
Участь у турнірах:
Назва
Позиція
Кубок Гранд ліги Львова 2019
1/2 плей-офф
Гранд ліга футзала Львова 2018-2019
7
Саприка Роман Михайлович
Вишиваний Роман Іванович
Буцик Олег Юрійович
Танечник Роман Романович
Гринишин Олександр Ярославович
Михальчук Ростислав Степанович
Гондецький Роман Володимирович
Якимов Орест Орестович
Мірзаєв Руслан Русланович
Когут Володимир Ігорович
Пштир Роман Олегович
Задорожний Андрій Романович
Вербний Володимир Богданович
Губченко Іван Сергійович
Цюпка Назар Ігорович
Бурмас Марян Степанович
Сагайдак Андрій Васильович
Lviv Open Cup 2018
1/4 Плей-офф Мастерс
Саприка Роман Михайлович
Шафранський Сергій Марянович
Вишиваний Роман Іванович
Задорожний Ігор Романович
Буцик Олег Юрійович
Танечник Роман Романович
Гринишин Олександр Ярославович
Гондецький Роман Володимирович
Якимов Орест Орестович
Мірзаєв Руслан Русланович
Хавер Юрій Йосипович
Когут Володимир Ігорович
Пштир Роман Олегович
Цюпка Назар Євгенович
Радько Микола Володимирович
Задорожний Андрій Романович
Вербний Володимир Богданович
Губченко Іван Сергійович
Бурмас Марян Степанович
Сагайдак Андрій Васильович
Гранд ліга футзалу міста Львова (ЛІТО 2018)
3
Саприка Роман Михайлович
Вишиваний Роман Іванович
Задорожний Ігор Романович
Буцик Олег Юрійович
Танечник Роман Романович
Гондецький Роман Володимирович
Якимов Орест Орестович
Ковальчук Віталій Андрійович
Мірзаєв Руслан Русланович
Хавер Юрій Йосипович
Васенюк Віталій Олегович
Когут Володимир Ігорович
Пштир Роман Олегович
Радько Микола Володимирович
Задорожний Андрій Романович
Вербний Володимир Богданович
Федина Іван Миколайович
Бурмас Марян Степанович
Бобилєв Володимир Володимирович
Сагайдак Андрій Васильович
Lviv Fujikura Open 2018
MASTERS - BRONZE match
Саприка Роман Михайлович
Вишиваний Роман Іванович
Задорожний Ігор Романович
Буцик Олег Юрійович
Танечник Роман Романович
Гондецький Роман Володимирович
Якимов Орест Орестович
Дудаш Олександр Олександрович
Мірзаєв Руслан Русланович
Васенюк Віталій Олегович
Когут Володимир Ігорович
Пштир Роман Олегович
Радько Микола Володимирович
Задорожний Андрій Романович
Вербний Володимир Богданович
Федина Іван Миколайович
Гранд ліга футзалу міста Львова сезон (2017/2018)
3
Саприка Роман Михайлович
Задорожний Ігор Романович
Буцик Олег Юрійович
Танечник Роман Романович
Гондецький Роман Володимирович
Мірзаєв Руслан Русланович
Васенюк Віталій Олегович
Когут Володимир Ігорович
Цюпка Назар Євгенович
Задорожний Андрій Романович
Вербний Володимир Богданович
Зубар Святослав Миколайович
Губченко Іван Сергійович
Мойсин Дмитро Андрійович
Іванишин Павло Миколайович
Відкритий кубок міста Львова з футзалу 2017
1/2 Плей-офф
Гранд ліга міні-футболу Львова 2017
2
Саприка Роман Михайлович
Задорожний Ігор Романович
Буцик Олег Юрійович
Танечник Роман Романович
Гондецький Роман Володимирович
Ковальчук Віталій Андрійович
Мірзаєв Руслан Русланович
Васенюк Віталій Олегович
Когут Володимир Ігорович
Пштир Роман Олегович
Лещишин Микола Степанович
Цюпка Назар Євгенович
Задорожний Андрій Романович
Сухоцький Ярослав Богданович
Вербний Володимир Богданович
Темиров Артур Емільянович
Мельник Андрій Богданович
Зубар Святослав Миколайович
Жук Андрій Олегович
Ярема Іван
Відкритий Кубок Львівщини
Фінал
Саприка Роман Михайлович
Задорожний Ігор Романович
Буцик Олег Юрійович
Танечник Роман Романович
Гондецький Роман Володимирович
Мірзаєв Руслан Русланович
Васенюк Віталій Олегович
Когут Володимир Ігорович
Пштир Роман Олегович
Цюпка Назар Євгенович
Берладин Роман Ярославович
Задорожний Андрій Романович
Сухоцький Ярослав Богданович
Вербний Володимир Богданович
Темиров Артур Емільянович
Мельник Андрій Богданович
Зубар Святослав Миколайович
Жук Андрій Олегович
Ярема Іван
Гранд ліга футзалу Львова сезон (2016/2017)
7
Саприка Роман Михайлович
Задорожний Ігор Романович
Буцик Олег Юрійович
Танечник Роман Романович
Вороблевський Святослав Володимирович
Васенюк Віталій Олегович
Когут Володимир Ігорович
Пштир Роман Олегович
Цюпка Назар Євгенович
Задорожний Андрій Романович
Вербний Володимир Богданович
Темиров Артур Емільянович
Мельник Андрій Богданович
Зубар Святослав Миколайович
Попик Василь Олександрович
Жук Андрій Олегович
Хомич Володимир Ігорович
Іванишин Андрій
Перша ліга Львова (літо 2016)
4
Задорожний Ігор Романович
Буцик Олег Юрійович
Танечник Роман Романович
Цепко Назар Ігорович
Вороблевський Святослав Володимирович
Корбутяк Ігор Миколайович
Когут Володимир Ігорович
Коциловський Олег Романович
Задорожний Андрій Романович
Сухоцький Ярослав Богданович
Вишнянчин Андрій Анатолійович
Должанський Назар
Іванишин Олег Михайлович
Вербний Володимир Богданович
Заставний Омелян Михайлович
Зубар Святослав Миколайович
Білозор Іван Миколайович
Корбутяк Олег
Артур Теміров
Кубок Чемпіонів Футзалу Львова 2016
1/8 Плей-офф
Перша ліга футзалу Львова сезон (2015/2016)
5
Задорожний Ігор Романович
Буцик Олег Юрійович
Танечник Роман Романович
Цепко Назар Ігорович
Вороблевський Святослав Володимирович
Корбутяк Ігор Миколайович
Васенюк Віталій Олегович
Коциловський Олег Романович
Задорожний Андрій Романович
Сухоцький Ярослав Богданович
Вишнянчин Андрій Анатолійович
Должанський Назар
Іванишин Олег Михайлович
Вербний Володимир Богданович
Зубар Святослав Миколайович
Лазарський Назар
Кубок Львова 2015 - Професійний дивізіон
Група
Перша ліга міні-футболу Львова (літо 2015)
2
Чорненький Володимир Ярославович
Задорожний Ігор Романович
Буцик Олег Юрійович
Танечник Роман Романович
Галюка Андрій Ігорович
Гринишин Олександр Ярославович
Корбутяк Ігор Миколайович
Васенюк Віталій Олегович
Когут Володимир Ігорович
Коциловський Олег Романович
Задорожний Андрій Романович
Карабін Ігор Романович
Сухоцький Ярослав Богданович
Вишнянчин Андрій Анатолійович
Пилюх Богдан
Бей Марян
Фрейнак Артур
Вербний Володимир Богданович
Козак Роман
Заставний Омелян Михайлович
EBA amateur cup 2015
1/8 Плей-офф
Перша ліга футзалу Львова сезон (2014/2015)
8
Задорожний Ігор Романович
Буцик Олег Юрійович
Танечник Роман Романович
Галюка Андрій Ігорович
Коциловський Олег Романович
Задорожний Андрій Романович
Карабін Ігор Романович
Долішній Василь Степанович
Гумен Тарас Ярославович
Тихоліз Володимир Петрович
Миханів Володимир
Берчак Андрій Іванович
Годлевський Андрій Павлович
Сухоцький Ярослав Богданович
Вишнянчин Андрій Анатолійович
Должанський Назар
Підлісецький Олег
Коропецький Василь Васильович
МАТЧІ ТА СТАТИСТИКА ТУРНІРУ
Турнір:
"Spring Open 2024"
Lviv Lions cup 2024
Турнір пам'яті Миколи Ревуцького
ELITE Business League 2023-2024
SUPER Business Cup 2023-2024
GOLD Business League 2023-2024
SILVER Business League 2023-2024
BRONZE Business League 2023-2024
Корпоративна ліга 2023-2024
Аматорська ліга друзів 2023-2024
Кубок Львова 2023
ELITE Business League 2023
LVIV Business League 2023
Аматорська ліга друзів 2023
Кубок України серед адвокатів «AdvoCup Lviv 2023»
Winners Goal Pro Cup
Futsal Business Cup 2023
Аматорська ліга друзів 2022/2023
GRAND League 2022/2023
Перша ліга міста Львова 2022/2023
GOLD Business League 2022-2023
SILVER Business League 2022-2023
BRONZE Business League 2022-2023
"Nice Guys Futsal Cup 2022"
Плей-офф "Бізнес ліга 2022"
Благодійний турнір - Тримаймо Стрій
Благодійний турнір - Тримаймо Стрій
"Гранд Кубок Львова 2022"
Бізнес ліга 2022
Благодійний турнір - Тримаймо Стрій
Благодійний турнір - Тримаймо Стрій
GRAND League 2021/2022
Перша ліга міста Львова 2021/2022
GOLD Business League 2021-2022
SILVER Business League 2021-2022
BRONZE Business League 2021-2022
GRAND League 2021 (XIV season)
LVIV Business League 2021
BRONZE Business League 2021
Lviv Futsal Christmas cup 2020
Перша ліга міста Львова 2020/2021
GOLD Business League 2020-2021
SILVER Business League 2020-2021
BRONZE Business League 2020-2021
ФІНАЛЬНИЙ РОЗІГРАШ - GOLD BUSINESS LEAGUE 2020
GOLD Business League 2020
Гранд ліга міста Львова 2019-2020
Перша ліга міста Львова 2019-2020
GOLD Business League 2019-2020
SILVER Business League 2019-2020
Будівельна ліга міста Львова 2019
GOLD Business League 2019
SILVER Business League 2019
СУПЕРКУБОК ЛЬВОВА 2019
ELITE Business Cup 2019
Кубок Гранд ліги Львова 2019
Гранд ліга футзала Львова 2018-2019
Перша ліга футзала Львова 2018-2019
Друга ліга футзала Львова 2018-2019
Третя ліга футзала Львова 2018-2019
ELITE Business League 2018-2019
GOLD Business League 2018-2019
SILVER Business League 2018-2019
BRONZE Business League 2018-2019
Дитяча футзальна ліга 2003-04 р.н.
Дитяча футзальна ліга 2005-06 р.н.
Дитяча футзальна ліга 2011 р.н.
Дитяча футзальна ліга 2008 р.н. (Зона А)
Дитяча футзальна ліга 2007 р.н.
Дитяча футзальна ліга 2008 р.н. (Зона Б)
Дитяча футзальна ліга 2010 р.н.
Дитяча футзальна ліга 2009 р.н.
Lviv Open Cup 2018
Гранд ліга футзалу міста Львова (ЛІТО 2018)
Друга ліга футзалу міста Львова (ЛІТО 2018)
Сricket - Business League (summer 2018)
GOLD Business League (summer 2018)
Lviv Fujikura Open 2018
Четверта ліга футзалу міста Львова сезон (2017/2018)
Гранд ліга футзалу міста Львова сезон (2017/2018)
Чемпіонат Червнограда з футзалу (2017/2018)
Друга ліга футзалу міста Львова сезон (2017/2018)
Третя ліга футзалу міста Львова (2017-2018)
GOLD Business League (2017/2018)
Перша ліга футзалу міста Львова сезон (2017/2018)
ELITE Business League 2017/2018
Відкритий кубок міста Львова з футзалу 2017
Кубок міста Львова "Золота Осінь 2017"
Гранд ліга міні-футболу Львова 2017
Перша ліга міні-футболу Львова 2017
Друга ліга міні-футболу Львова 2017
Бізнес ліга Львова 2017 (перший дивізіон)
Spring Open 2017
Кубок Червонограда з Футзалу 2017
Відкритий Кубок Львівщини
Чемпіонат міста Червоноград з футзалу сезон (2016/2017)
Гранд ліга футзалу Львова сезон (2016/2017)
Друга ліга футзалу Львова сезон (2016/2017)
Бізнес ліга футзалу Львова 2016-2017 (професійний дивізіон)
Третя ліга футзалу Львова сезон (2016/2017)
Бізнес ліга футзалу Львова 2016-2017 (аматорський дивізіон)
Фінальний розіграш ІТ-Бізнес ліга Львова 2016
Гранд ліга Львова (літо 2016)
Перша ліга Львова (літо 2016)
Друга ліга Львова (літо 2016)
Третя ліга Львова (літо 2016)
ІТ-Бізнес ліга Львова (літо 2016)
Фінальний розіграш ІТ-ліга футзалу Львова сезон 2015/2016
Кубок Чемпіонів Футзалу Львова 2016
Гранд ліга футзалу Львівської області сезон (2015/2016)
Перша ліга футзалу Львова сезон (2015/2016)
Друга ліга футзалу Львова сезон (2015/2016)
ІТ-ліга футзалу Львова сезон (2015/2016)
Третя ліга футзалу Львова сезон (2015/2016)
Чемпіонат міста Червоноград з футзалу сезон (2015/2016)
Четверта ліга футзалу Львова сезон (2015/2016)
Турнір групи компаній "ТЕМА - 2015"
Кубок Львова 2015 - Професійний дивізіон
Кубок Львова 2015 - Аматорський дивізіон
Гранд ліга міні-футболу Львова (літо 2015)
ІТ- ліга міні-футболу Львова (літо 2015)
Перша ліга міні-футболу Львова (літо 2015)
Друга ліга міні-футболу Львова (літо 2015)
Третя ліга міні-футболу Львова (літо 2015)
EBA professional league 2015
EBA amateur cup 2015
!FEST-турнір з міні-футболу
ІТ-Ліга Футзалу Львова сезон (2014/2015)
Третя ліга футзалу Львова сезон (2014/2015)
Гранд ліга футзалу Львова сезон (2014/2015)
Перша ліга футзалу Львова сезон (2014/2015)
Друга ліга футзалу Львова сезон (2014/2015)
Турнір Героїв УПА
Друга ліга міні-футболу Львова (літо 2014)
Перша ліга міні-футболу Львова (літо 2014)
Гранд - ліга міні-футболу Львова (літо 2014)
Кубок "Футзал-Львів"
Перша ліга футзалу Львова ( 2013/14рр.)
Друга ліга футзалу Львова ( 2013/14рр.)
Гранд ліга футзалу Львова (2013/14рр.)
Electron Open 2013
Перша ліга міні-футболу Львова (літо 2013)
Друга ліга міні-футболу Львова (літо 2013)
Гранд ліга міні-футболу Львова (літо 2013)
Турнір між судами міста Львова
Друга ліга футзалу Львова ( 2012/13рр.)
Перша ліга футзалу Львова ( 2012/13рр.)
Гранд ліга футзалу Львова (сезон 2012/13рр.)